STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tłumacz stronę/ Translate site

KG

KG

środa, 08 listopad 2017 17:34

Zapraszamy!

piątek, 03 listopad 2017 12:36

Wołyńskie Światełko Pamięci

Nasza parafia włączyła się w akcję "Wołyńskie Światełko Pamięci" organizowaną przez Stowarzyszenie Wołyński Rajd Motocyklowy. Zebrano ponad 300 białych oraz czerwonych zniczy, które pod koniec października zostały zawiezione przez wolontariuszy, w tym naszych parafian, na teren Wołynia, obecnej Ukrainy i zapalone na polskich, katolickich cmentarzach. Grupa wolontariuszy porządkowała także cmentarze. Z inicjatywy Stowarzyszenia w kościele w Ostrogu odsłonięto i poświęcono tablicę pamiątkową, poświęconą Felicji Korzeniowskiej "Czarnej Marysi", sanitariuszce 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK, pochodzącej z Równego a pochowanej na kazimierskiej ziemi.

 

Tekst i foto: Marcin Pisula

 

poniedziałek, 23 październik 2017 10:10

Oblężenie Jasnej Góry

Zapisy na narodową pielgrzymkę mężczyzn na Jasną Górę trwają w zakrystii. Więcej szczegółów na temat akcji na stronie internetowej wydarzenia: Oblężenie Jasnej Góry

poniedziałek, 09 październik 2017 11:18

Zaproszenie na koncert

Strona 1 z 24